יעדים מומלצים

יצירת קשר

קישורים מומלצים

טיסות פנים בארה"ב

טיסות פנים בארצות הברית


אז סגרתם כרטיס טיסה לארה"ב ויש לכם את כרטיס היציאה והחזרה (כרטיס טראנס אטלנטי).
עכשיו אתם רוצים גם לבלות בעיר האורות לאס-וגאס, לבקר את הדודה בלוס אנג'לס ואולי חבר ילדות בסיאטל, לטייל בסן דייאגו ומקסיקו בסופ"ש, ביום ראשון יש לכם שייט לקאריבים ממיאמי, ביקור בדיסניוורלד אורלנדו ומשם צריכים לחזור לניו יורק לכמה ימי שופינג ובילויים לפני החזרה הביתה.

להלן מידע שעשוי לעזור לכם בתהליך תכנון הטיול לארה"ב וברכישה מושכלת של כרטיסי טיסות פנים בארה"ב :

 מסלול נח:

לכל חברת תעופה אמריקנית יש מספר ערים המשמשים עבורן תחנת בית מרכזית בו הן מרכזות את מירב הפעילות והטיסות שלהן.
ככל שחברת התעופה חולשת על יותר ערים מרכזיות בארה"ב המתפקדות כ"תחנות בית" והן לאורך מסלול הטיול והטיסות שלכם כך סביר מאוד יהיה לכם יותר אפשרויות לבחירת מחיר מוזל יותר, שעת טיסה נוחה יותר ופחות תחנות מעבר ("קונקשן") ליעד הרצוי שכן ליעדים אלו נכנסות ויוצאות רוב טיסותיהן.
אמריקן איירליינס - מחברות התעופה הגדולות בעולם מבוססת בשדות תעופה מרכזיות רבות ובעלת כיסוי יעדים עצום בארה"ב וסביבתה. תחנות מרכזיות של אמריקן איירליינס בארה"ב הן: דאלאס - טקסס, שיקגו, ניו יורק, בוסטון, מיאמי, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, סן -דייגו, וושינגטון, הונולולו- הוואי ועוד מאות ערים בכל ארה"ב.

 כרטיסי טיסה זולים:

מחירי טיסות כמו כל דבר אחר בעולם המסחר מבוססים על היצע וביקוש. כך למשל יתכן שנוסע שיושב במקום אחד רכש כרטיס טיסה במחיר שונה מנוסע אחר שלידו למרות שאין אף הבדל בין המקומות והשירות. ככל שלחברה יש היצע רחב יותר, מלאי המקומות הפנויים גדול יותר ולכן המחירים זולים יותר. במילים אחרות, ככל שלחברת התעופה כיסוי רחב יותר, צי טיסות גדול יותר עם יותר טיסות לאורך יעדי המסלול, כך גדל הסיכוי למצוא מחיר טיסה זול יותר.

הכנות לטיסות פנים:

טיסות פנימיות בארה"ב כיום שונות מאוד מתרבות הנסיעה בעבר.
כיום התחבורה האווירית הפכה לקונבנציונלית כמעט כמו בנסיעת אוטובוס. אנשי עסקים רבים יוצאים מידי שחר בטיסה לעבודה וחוזרים בטיסת ערב הביתה. הנוסע כיום בקיא בכל מערכת הנסיעה החל משלב הצ'ק אין ועד העלייה למטוס.
בשלב הצ'ק אין אתה לרוב תפגוש מסך ובו אתה תעביר את הדרכון שלך בפס מגנטי אשר יזהה מייד את פרטי ההזמנה שלך. במידה ותזדקק לעזרה תמיד יהיה בסביבה דייל קרקע שתפקידו לעזור לכם בתהליך זה. אם לא ביצעת מראש הזמנה של מקומות ישיבה זאת תהיה ההזדמנות שלך. לאחר תהליך רישום זה תקבלו כרטיס עלייה למטוס איתו תמשיכו לעמדת הצק אין המאוישת שם תפקידו את מזוודותיכם.
שימו לב, יש לברר טרם הגעה לשד"ת כמה ק"ג מטען וגודל מזוודות אפשר לשלוח ללא תשלום וכמה להעלות על הטיסה.
בתיקי היד בשל הבדיקות הביטחוניות אין לקחת נוזלים כלשהן ובקבוקי שתייה יוחרמו בשלב הבדיקות הביטחוניות.
עם זאת, תוכלו לקחת איתכם על המטוס סנדביצ'ים ומזון ולחסוך לעצמכם רכישה של מזון על הטיסה או בשדה התעופה. עם זאת, שדות התעופה בארה"ב כיום הפכו ממש קניונים בהם תוכלו למצוא כמעט את כל סוגי המסעדות והמזון.
שלב העלייה למטוס לרוב מהיר ויעיל. דיילות הקרקע מקריאות את שורות המושבים ובכך מווסתות את קצב וסדר העלייה למטוס.
 

חבילת טיסות מישראל

אמריקן איירליינס מציעה בד"כ מסלול מת"א לארה"ב דרך אירופה ומאפשרת לכם במחיר מוזל לרכוש במסגרת הכרטיס הבין לאומי מספר טיסות פנימיות במחיר מוזל. למעשה מדובר על עצירות לאורך הדרך בהלוך או בחזור או בשניהם הנכללות במחיר היעד המרוחק ביותר. כך לדוגמה במסגרת כרטיס ללאס וגאס תוכלו לעצור בניו יורק או מיאמי בהלוך או בחזור ללא תוספת תשלום.

רכבות בארה"ב

אפשרות נוספת ויעילה לא פחות מטיסות פנימיות בארה"ב הינה רכבת אמטרק המגיעה לכל יעד בארה"ב עם אפשרות לביצוע רכישה אונליין  לפרטים לחצו על הקישור: אמטרק


קישורים :
 מפת טיסות פנימיות לארצות הברית


   
  
נסיעה טובה.
  
Comments